Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik op ons platform beter en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en ook buiten ons platform volgen. Zo kunnen advertenties en andere content aangepast worden aan jouw interesses en aan je profiel en kun je inloggen en informatie delen via social media. Ook kunnen we analyses op jouw gebruik uitvoeren om onze diensten te verbeteren. Als je niet akkoord gaat, plaatsen wij alleen noodzakelijke cookies om het platform goed te laten werken en, op een privacy vriendelijke manier, om analyses uit te voeren en verkeer te kunnen meten. Meer info: Privacyverklaring en cookieverklaring. Keuze achteraf aanpassen? Klik op cookie instellingen in de footer.

Nee, instellingen

Onze veilingen staan onder toezicht van notaris mr. S.V. Viveen.

Unieke hotels

    Sorteer op aflopende tijd
    Sorteer op populariteit
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Notary
Unieke hotels (1)
product-image
Eemshotel: 3 dagen Delfzijl in Groningen (2 p.)

72

07:49:48
Bekijk alle Hotels

Heb je het idee dat je de hotels in de natuur, hotels aan zee en hotels in de stad wel een beetje hebt gezien inmiddels? Dan kunnen wij ons voorstellen dat je misschien eens een keer wilt gaan voor iets specialers… In dat geval ben je in deze categorie met unieke hotels precies aan het juiste adres. Al deze unieke hotels zorgen namelijk voor een ervaring die nét even een tikkie bijzonderder is.

Het enige minpunt? Aan unieke hotels hangt vaak een fiks prijskaartje. Maar niet getreurd, want op VakantieVeilingen kun je het hele jaar door meebieden op de leukste unieke hotels met korting. Het maakt hierbij niet uit waar je precies naartoe wilt; ons assortiment is erg gevarieerd. Wacht niet langer, lees snel verder, laat je inspireren en boek vandaag nog jouw verblijf in unieke hotels met korting. Uniek overnachten op z’n best! Wij wensen je in ieder geval alvast heel veel plezier.

Meest bijzondere hotels: Nederland

Voor uniek overnachten hoef je helemaal niet per se de grens over. Nederland herbergt namelijk enkele van de meest bijzondere hotels ter wereld, die een mix bieden van geschiedenis, architectuur en avant-garde design. Je hoort het al: voor uniek overnachten ben je in ons landje zeker aan het juiste adres. Van omgebouwde kastelen en vuurtorens tot drijvende hotels en eco-lodges; de keuze is reuze.

Deze unieke hotels zijn meer dan alleen plekken om te overnachten; het zijn bestemmingen op zichzelf. Zo kun je je bijvoorbeeld in Amsterdam onderdompelen in de rijke geschiedenis van een 17e-eeuws grachtenpand, overnachten in een omgebouwde gevangenis in Utrecht óf uniek overnachten op een woonboot op de schilderachtige waterwegen van Giethoorn. Met een focus op authenticiteit, innovatie en gastvrijheid beloven deze unieke hotels een onvergetelijke ervaring voor iedereen die op zoek is naar iets écht speciaals. Al een beetje zin in?

Leuke hotels voor koppels

Uniek overnachten samen met je partner of vlam? Voor koppels die op zoek zijn naar een romantisch uitje biedt Nederland een scala aan charmante, unieke hotels die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van verliefde stellen te voldoen. Van intieme boetiekhotels verscholen in sfeervolle steegjes tot elegante landgoederen omringd door weelderige natuur; voor elk stel is er wel een perfecte plek te vinden.

Dit soort hotels bieden vaak luxueuze suites met romantische details, zoals hemelbedden, open haarden en privé-jacuzzi’s. Je hoort het al: zo kun je je als gast onderdompelen in pure verwennerij. Met romantische diners bij kaarslicht, ontspannende spa-behandelingen voor twee en idyllische locaties voor romantische wandelingen beloven deze unieke hotels een onvergetelijk verblijf voor koppels die op zoek zijn naar quality time en romantiek. Oehlala…

Unieke hotels met korting bij VakantieVeilingen

Klaar om je volgende verblijf in een uniek hotel te boeken? Woehoe, leuk! Het beste van alles is dat je op VakantieVeilingen zelf de prijs voor jouw hotelovernachting bepaalt. Als dat geen echte win-win situatie is, dan weten wij het ook niet meer… Kortom: wacht niet langer, kies een leuk hotel uit en bied mee. Laat je ons wel even weten hoe je het hebt gehad?

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Mis nooit meer een veiling

Met onze nieuwsbrief ben je altijd op de hoogte. Meld je aan en ontvang een aantal keer per week speciaal op jou afgestemde veilingen en acties van VakantieVeilingen.